Bruno Alves afër Barcelonës

Shko poshtë

Bruno Alves afër Barcelonës

Mesazh nga Emir prej Sat Jan 31, 2009 12:56 am
Liderët e La Ligas, Barcelona, është shumë afër të nënshkruajë me mbrojtësin e Portos, Bruno Alves.

Mediat portugeze njoftojnë se Alves tashmë ka nënshkruar një parakontratë me Blaugranët dhe së shpejti pritet që ai të bëhet lojtar i katalunasve.

Babai i portugezit, ish-futbollisti Washington, i cili njëherit është edhe agjent i tij, ka konfirmuar se në javët e fundit janë shtuar takimet me drejtuesit e Barcelonës, mirëpo nuk ka konfirmuar ndonjë marrëveshje të nënshkruar.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi