Barton: Nuk jam lesbike

Shko poshtë

Barton: Nuk jam lesbike

Mesazh nga Emir prej Fri Jan 30, 2009 12:33 pm

Mischa Barton ka qeshur me spekulimet se ajo është duke shijuar lidhjen lesbike me modelen Irina Lazareanu, pasi të hënën ato ishin fotografuar duke u puthur.

Ylli i dramës televizive “The O.C.” ka nxitur spekulime në faqet e internetit për ‘thashetheme’, pasi në disa fotografi të bëra për ditëlindje, shihet aktorja duke u puthur në buzë me bukuroshen rumune.

“Besoj se shumica nga ju i kanë parë fotografitë e ndejës për ditëlindjen time të 23-të, ku unë puthem me një vajzë. Dëshiroj të sqaroj se puthja ka qenë pjesë e një loje që ishim duke luajtur dhe është keqinterpretuar. Vajza në fotografi është një mike e imja e afërt, Irina, e cila punon si modele në Paris”, ka shpjeguar aktorja.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja qi nonen

Mesazh nga Haris prej Fri Apr 03, 2009 10:41 am

qka spo nish prej ktynve
kush e di me sa ka provu hahha
a tash e kan nxer kete tjeter!....
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besim

Mesazh nga besiii prej Sun Apr 05, 2009 12:02 am

Mundet me qen edhe e vertet

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 23
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barton: Nuk jam lesbike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi