Bogdani refuzon QPR

Shko poshtë

Bogdani refuzon QPR

Mesazh nga Emir prej Fri Jan 30, 2009 6:02 am
Sulmuesi i Chievos, Erjon Bogdani, e ka refuzuar ofertën e Queens Park Rangers të cilët bëjnë gara në Ligën Championship, njofton "Sky Sports", megjithatë transferimi i tij në Angli është i mundur.

Shtatlarti i Kombëtares shqiptare është i kërkuar nga dy skuadrat e kryeqytetit italian, Roma dhe Lazio, ndërsa ai ka shprehur dëshirën të transferohet në Ligën Premier.

Hull City dhe Fulhami janë dy skuadrat të cilat dëshirojnë shërbimet e 31-vjeçarit shqiptar, ndërsa edhe Bogdani është shprehur i interesuar të largohet nga Italia ku ka qëndruar më se dhjetë vite dhe ta sfidojë veten në ndonjë ligë tjetër.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi