Sarkozy urren Domenechun

Shko poshtë

Sarkozy urren Domenechun

Mesazh nga Emir prej Fri Jan 30, 2009 6:00 am
Duket se trajneri i Francës, Raymond Domenech, ka gjithnjë e më pak miq, së fundmi vetë Presidenti francez Nicolas Sarkozy ka thënë se ai e urren trajnerin e kombëtares së tij.

Sipas revistës franceze “So Foot”, Sarkozy e konsideron trajneri Domenech “të paaftë, jokompetent dhe një trajner të tmerrshëm”.

I njëjti burim pohon se kur Domenech ishte ricaktuar në krye të Përfaqësueses së Francës, Sarkozy kishte qenë i nevrikosur dhe e ka konsideruar caktimin e tij si mizori dhe si një dëshmi për traditën e gabuar të Francës, se edhe kur gjërat shkojnë keq ata nuk ndryshojnë asgjë.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi