Keane kërkohet nga City dhe Tottenham

Shko poshtë

Keane kërkohet nga City dhe Tottenham

Mesazh nga Emir prej Fri Jan 30, 2009 6:00 am
Sulmuesi i Liverpoolit, Robbie Keane, është pjesë e planeve të Manchester Cityt dhe Tottenhamit.

Mediat britanike njoftojnë se ‘pasanikët’ e Cityt dhe ish-skuadra e tij, Tottenham Hotspur, janë të gatshëm të ofrojnë para dhe lojtarë, për të fituar shërbimet e sulmuesit, i cili po gjen pak hapësira në skuadrën e Benitezit.

Përveç parave, Spursat ofrojnë Aaron Lennonin, ndërsa Manchester City ofron ‘plejmejkerin’ Elano.

Mirëpo, pavarësisht faktit se në ndeshjen e të mërkurës mbrëma kundër Wiganit, Keane luajti vetëm tetë minuta, Benitez është i vendosur të mos lejojë largimin e tij.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi