Plaçkitet shtëpia e Winehouse

Shko poshtë

Plaçkitet shtëpia e Winehouse

Mesazh nga Benjamin prej Fri Jan 30, 2009 5:58 am


Shtëpia e Amy Winehouse nё Londёr ka qenё cak i vjedhësve, derisa kёngёtarja ka qenё nё pushime nё Karaibe.
Kёngёtarja ka pushuar nё brigjet e St. Lucia qё nga muaji dhjetor dhe sё fundi raportohet se ёshtё rikthyer nё Britani pёr tё filluar punёn nё albumin e ri.

Por derisa kёngёtarja ka qenё nё pushime, prona e saj nё Londёr ёshtё thyer me hajdutёt qё kanё vjedhur televizorin e saj flat dhe pesё kitara, si dhe njё pajisje incizuese digjitale.

“Amy ёshtё shkretuar. Disa prej kitarave tё saj janë tё pazёvendёsueshme pёr shkak tё vlerave sentimentale. Tash ajo do tё duhet tё fillojё tё zёvendёsojё gjёrat qё janë vjedhur”, ka thёnё burimi.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi