Reali nё bisedime pёr mbrojtësin e Interit, Maicon

Shko poshtë

Reali nё bisedime pёr mbrojtësin e Interit, Maicon

Mesazh nga Emir prej Fri Jan 30, 2009 5:57 am
Kampioni nё fuqi i La Ligёs, Real Madrid, ka kthyer interesimin kah mbrojtësi i kampionit tё Serie A, Inter, Douglas Maicon.

Agjenti i lojtarit brazilian ka filluar bisedimet me Realin qё para Krishtlindjeve, shkruan Marca, dhe kontaktet kanё vazhduar pavarësisht dorëheqjes sё Ramon Calderon.

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, e sheh Maicon nё mesin e mbrojtësve mё tё mirё dhe do tё jetё vështirё tё lejojё qё ai tё largohet.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi