Martin: Njerёzit mendojnë se jam James Blunt

Shko poshtë

Martin: Njerёzit mendojnë se jam James Blunt

Mesazh nga Benjamin prej Fri Jan 30, 2009 5:55 am


Frontmeni i bendit Coldplay, Chris Martin, thotë se ai shpesh kryen punët e tij pa u njohur nga njerëzit.
Kёngёtari thotë se ka shumё njerëz tё cilёt nuk e dinё se ai ёshtё njё yll botëror i muzikёs dhe e merr si shembull gruan e cila punon afёr studios sё bendit nё Londёr.

“Ajo mё pyeti njё ditё nёse isha sigurim. Dhe kur nuk jam njё person sigurimi ose avokat, ndonjёherё jam njё kёngёtarё tjetër”, thotë Martin, i cili tregon se shpesh përzihet me artistё tё tjerё.

“Dikush mendon se jam James Morrison ose James Blunt dhe gjithmonë them, “PO”, pasi kurrë nuk duhet ta zhgënjeni ndonjë”, ka shtuar lideri i Coldplay.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi