Mjeshtri i gjuajtjeve të lira, top dhjetëshi

Shko poshtë

Mjeshtri i gjuajtjeve të lira, top dhjetëshi

Mesazh nga Emir prej Fri Jan 30, 2009 5:48 am

Mjeshtri i gjuajtjeve të lira, top dhjetëshiPas një analize të përgjithshme të lojtarëve të cilët janë ende aktivë, dhe të cilët marrin përsipër gjuajtje e lira, si dhe duke u bazuar në komentet e lexuesve, përzgjodhëm dhjetë lojtarët të cilët janë ekzekutuesit më të mirë të gjuajtjeve të lira.

E veçanta e këtij top-dhjetëshi është prania e David Beckham, i cili nuk ishte i përfshirë në listën e mëparshme, për shkak se ai nuk është ende pjesë e ndonjë skuadre evropian, por sidoqoftë duke vërejtur kërkesat e mëdha të lexueseve, vendosëm ta përfshinim në këtë dhjetëshe.Dhjetë mjeshtërit e gjuajtjeve të lira:

Alessandro Del Piero
David Beckham
Andrea Pirlo
Juninho
Cristiano Ronaldo
Francesco Totti
Wesley Sneijder
Ronaldinho
Xavi
Steven Gerrard
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi