blututh hack

Shko poshtë

blututh hack

Mesazh nga Miguel prej Thu Jan 29, 2009 1:08 pm

Me kete program ju mund te hack celularet me ane te bluetooth. Ti mund ti lexosh sms, tja ndales telefonin, dhe gjerat tjra.

Punon: Sony erricson, Nokia dhe samsung.


(per cila tipa nuk e di po veq per tona bojn sa e di une)


Sharko
http://rapidshare.com/files/71823622..._bluetooth.rar

Miguel
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 26
Age : 38
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.google.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi