BTP Keylogger

Shko poshtë

BTP Keylogger

Mesazh nga Miguel prej Thu Jan 29, 2009 1:01 pm

Program per me ta pa passin e E-mailit dhe te tregon qa ki bo ne internet explorer


ky program asht shu i mir edhe i letht te perdoret do ta shihni edhe vet....
besoj se po em kuptoni esht shum i mir edhe i leht me perdor e inqizon dhe destopin tuaj
un e kom per veti provone edhe ju ni her
http://www.snapfiles.com/screenshots/btpkeylogger.htm g[1] mos e leni pa e provu

Miguel
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 26
Age : 38
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.google.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi