Dell BIOS Password Killer

Shko poshtë

Dell BIOS Password Killer

Mesazh nga Miguel prej Wed Jan 28, 2009 3:44 pm


Me kete program mund te largoni passwordin e bios-it ne cdo PC te Dell-it. E futni ne CD kete program, e futni ne CD-Rom, e ristartoni dhe startoni nga CD-ja (CD-ne duhet ta incizoni bootable apo vetestartuese)

Shkarko:
http://rapidshare.com/files/138400112/del-bioboot.rar

Miguel
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 26
Age : 38
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.google.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi