Martohet ERMAL FEJZULLAHU

Shko poshtë

Martohet ERMAL FEJZULLAHU

Mesazh nga Benjamin prej Thu Oct 16, 2008 5:02 am


Këngëtari i njohur nga Kosova Ermal Fejzullahu është një tjetër person azh, që ka vendosur t’i thotë lamtumirë beqarisë. Kështu ai do të mar tohet javës tjetër me të fejuarën e tij 22 vjeçare Ariana. Ka marrë për sipër të bëjë një dasmë të madhe jo në një ditë por në tre ditë me radhë.

Pikërisht në datat 19, 20 dhe 21 janë planifikuar të bëhen tre darka të mëdha, një me shoqërinë, një me familjen dhe një me personazhet VIP, miq të Ermalit, ku padyshim do të jenë të pranishëm edhe miq të tij nga Shqipëria.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi