Dy kartela SIM në celularin e ri të LG

Shko poshtë

Dy kartela SIM në celularin e ri të LG

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 9:36 pm


Dy kartela SIM në celularin e ri të LG
Për faktin se produkti më i ri i kompanisë LG është i aftë që njëkohësisht të pranojë dy kartela SIM nuk do të ishte asgjë mbresëlënëse pasi që Lindja e largët me të vërtetë është stërmbushur me këtë mundësi. Megjithatë, duke marrë parasysh se LG KS660, sipas paralajmërimeve, do të paraqitet në tregun tonë, atëherë e tërë kjo bëhet interesante.

LG ka paraqitur modelin KS660 qysh në muajin dhjetor të vitit të kaluar, mirëpo vetëm këtë javë ka vendosur t’ia paraqes publikut.

Pajisja është e klasës tri-band GSM/GPRS/EDGE (900/1800/1900 MHz), përmban ekran WQVGA (240×400) TFT prej tre inçësh të ndjeshëm në prekje, kamerë prej pesë megapikselash me fokus automatik, blic dhe ofron mundësinë e incizimit të video materialeve, ka 8 GB të memories së integruar me mundësi të zgjerimit nëpërmes qasjes për kartelën e memories microSDHC si dhe të gjitha mundësitë tjera bazike për multimedia.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi