Rezarta Shkurta, “mbrëmje madhështore” për klipin e ri

Shko poshtë

Rezarta Shkurta, “mbrëmje madhështore” për klipin e ri

Mesazh nga Benjamin prej Wed Oct 15, 2008 2:44 pmNjë mbrëmje madhështore dhe me shumë të ftuar, do të jetë ajo që këngëtarja Rezarta Shkurta do të organizojë së shpejti në një nga qendrat tregtare më luksoze të Durrësit, për promovimin e klipit të saj të ri, që pritet të hedhë në treg. Flitet që kënga do të jetë ritmike, dhe se është në fazën e fundit të përgatitjes në studio me kompozitorin Genti Lako.

Ajo ka menduar të mbledhë në këtë promovim shumë artistë, në një organizim special gati si një mbrëmje “gala”. Ndërkohë që ka premtuar, që do të na mahnisë me klipin e ri, edhe përsa i përket lookut të saj. Do të jetë klipi më i bukur që ka bërë ndonjëherë dhe për këtë po bashkëpunon edhe me regjisorin e njohur maqedonas Dejan Milicevic.

Ajo nisi punën për realizimin e klipit në fillim të shtatorit, ndërsa ka pohuar vazhdimisht në shtyp se po përgatitet për një klip ndryshe. Nuk dihet nëse talentin e saj për stilimin e veshjeve, do ta përdorë në këtë klip, por deri tani thuhet se ajo mund të bashkëpunojë me të njëjtën stiliste, Rezarta Skifteri.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi