CTRL + ALT + DEL deaktivizuesi !

Shko poshtë

CTRL + ALT + DEL deaktivizuesi !

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 9:24 pm

CTRL + ALT + DEL deaktivizuesi !
ky kod ne te vertet sherben per te fshehur TaskManagerin gjithmon kur ju provoni ta hapni ate , pra ju sherben nese jeni duke programuar qfar programi dhe nuk keni deshir qe perdoruesi te mund ta mbyll programin tuaj permes TaskManagerit,

Kodi:

Private sub Form_Load()
Shell "taskmgr.exe", vbHide
End Sub

eshte nje kod shum i thjesht por kryn pun,
kaloni mir ,
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi