Winehouse do të vizitojë burrin e burgosur

Shko poshtë

Winehouse do të vizitojë burrin e burgosur

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 9:02 pm


Winehouse do të vizitojë burrin e burgosur
Amy Winehouse ka aplikuar për të marrë të drejtën të vizitojë burrin e saj të burgosur, në tentimin e fundit për të shpëtuar martesën e tyre.

Blake Fielder-Civil aplikoi për divorc në herët gjatë këtij muaji, me qëllim që t’i japë fund bashkimit 20-muajsh.

Por, këngëtarja raportohet se ka bërë plane të rikthehet në Britani nga pushimet në Karaibe, dhe të vizitojë burrin e saj në burg, në përpjekje të ndryshuar mendje rreth divorcit.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi