Lohan nuk ka probleme me ushqimin

Shko poshtë

Lohan nuk ka probleme me ushqimin

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 8:59 pm


Përfaqësuesi i Lindsay Lohan ka mohuar spekulimet e fundit kinse aktorja po vuan nga çrregullimi i ushqyerjes, duke thënë se Lindsay është dobësuar si pasojë e stresit.

Fotografitë e vijës së hollë të yllit të filmit “Mean Girls” kanë nxitur shumë spekulime, duke sugjeruar se aktorja po përballet sërish me problemet e ushqyerjes.

“Lindsay është e vetëdijshme që ka humbur në peshë, mirëpo kjo ka ndodhur si pasojë e stresit, dhe jo për shkaqe të cilat thuhen në media’, ka thënë përfaqësuesi i Lindsayt për kolumnën “PageSix”.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi