Ronaldo: Dua mё shumё çmime dhe trofe

Shko poshtë

Ronaldo: Dua mё shumё çmime dhe trofe

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 8:37 pm

ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, thotë se çmimi i Lojtarit mё tё Mirё tё Vitit nuk ёshtё i mjaftueshëm pёr tё.

Pavarësisht se fitoi po thuajse gjithçka nё futboll, Ronaldo thotë se ai ende ka njё dёshirё tё bujshme pёr tё renditur edhe mё shumё çmime nё raftin e tij.

"Kurrё nuk i kam numëruar, por ka hapёsirё edhe pёr mё shumё. Dua tё fitoj edhe mё shumё. Ajo çfarë kam fituar tashmë ёshtё ngazёllyese, por dua tё fitoj ende", ka thёnё Ronaldo.

"Nё dy ose tre vite nga tash dua tё kem edhe njё Kёpucё tё Artё, edhe njё Top tё Artё dhe kush e di ndoshta edhe njё çmim tё Lojtarit mё tё Mirё tё Vitit", ka shtuar portugezi.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi