Thirrni Falas ne Vala 900 (NEW NEW NEW)

Shko poshtë

Thirrni Falas ne Vala 900 (NEW NEW NEW)

Mesazh nga Admin prej Tue Jan 27, 2009 10:29 am

NEXT:
www.internetcalls.com dhe kjo esht me regjistrim por pordorne ne telefona fix te keni kujdes ne telefona mobil gjdo 8 seconda ndalet vet ju thirrisni ne Fix pa problem folni ok kaloni mir


NEXT:
www.voipbuster.com dhe kjo esht po thirrje ne telefona fix
per telefona FIX.
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi