Qysh me fshii Commenta ne HI5

Shko poshtë

Qysh me fshii Commenta ne HI5

Mesazh nga Haris prej Tue Jan 27, 2009 6:04 am

Ju Shumica i keni inatin dikujt dhe lypni qe ti fshini commentat e HI5 >.

jua tregoj une si ta fshini COMMENTA ne HI5 ..

eshte me scripttt.... SCRIPTIIII<HTML>
<HEAD>
fucking ****...mother ****** hackr is here
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!-- ...::: ((Kosova)) :::...-

function MsgBox (textstring) {
alert (textstring) }

// - End of JavaScript - -->
</SCRIPT>

</HEAD>


<BODY>

<FORM>
<INPUT NAME="text1" TYPE=Text>
<INPUT NAME="submit" TYPE=Button VALUE="Show Me" onClick="MsgBox(form.text1.value)">
</FORM>

</BODY>
</HTML>Ja ku e keni Scriptin ja shenoni viktimes ne COMMENT dhe ja fshin te gjitha COMMENTA

por gjithsesi duhet ta keni viktimen FRIEND .

besoj se me keni kuptuar ..

ME respect nga Haris Durguti
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 25
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi