mrekullit e kuranit

Shko poshtë

mrekullit e kuranit

Mesazh nga Haris prej Mon Jan 26, 2009 3:57 pm

shum qka qe eshte zbuluar ne kohet e sotme jan mbeshtetur ne kuran
do te ceki njeren ne kohen ku Muhamedi a.s ishte gjall nje shok i tij ja beri tri pytje e njera ishte : ku dihet se ne barkun e nenes do te jet fmija vajz apo djale
Muhamedi a.s u pergjigj: kur spermapozoidi e godet i pari qelizen vez ateher do te jet fmija djal kurse e kunderta vajz
dhe para disa dite ne gazet ishete nje artikull ku disa shkenctar e kishin vertetuar kete po te njejten si kur Muhamedi kishte then pra shum shekujve me par...
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi