Hena Po i Largohet Tokes Gjdo Vit!

Shko poshtë

Hena Po i Largohet Tokes Gjdo Vit!

Mesazh nga Haris prej Mon Jan 26, 2009 3:56 pm

Mendohet nga shkenctaret e njohur se hena esht e formuar nga nje pjes e shkeputur nga toka .Shkenctaret kan vertetuar se hena per gjdo vit po i largohet tokes (nga 3 cm).Parashikohet qe edhe 1 bilion vjet hena do ta muloj diellin,dhe do ti largohet shum tokes.
__________________
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi