* A keni patika ALLSTAR(converse) dhe qfar ngjyre? *

Shko poshtë

* A keni patika ALLSTAR(converse) dhe qfar ngjyre? *

Mesazh nga Emir prej Mon Jan 26, 2009 11:02 am

E kkom hap ket tem se jom e flakt mas patikave CONVERSE .. kisha dasht mem kallzu se a keni edhe qfar ngjyre .. un perveti i kom ngjyr t`kalter t`mbbyllt e tash kuut shkrihet bbora du mi ble t`zeza! .. P.S. nese doni muni me postu naj foto per ket tem .. pra naj foto qe juu pelqen ME ALLSTAR!
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi