Ndreqe MSN edhe nese e ki honger foren..

Shko poshtë

Ndreqe MSN edhe nese e ki honger foren..

Mesazh nga Haris prej Mon Jan 26, 2009 5:32 am

Nqoft se jeni mashtru edhe e keni honger foren
qe e len ni cod ne undernick te msn, disa thojn
qe del muzika disa te ndrrohet ngjyra ( veq met mashtru me honger )

pra Codi osht kshtu:
Kodi:

n—a_Ã?—ay±m—aÃ?Çà¡ÃƒÂ§Ã‚±Ã‡Ã¡ÃŸÂ±Ã‡Ã¡Â§Ã?aÇ áDZOÇá—±Çá§Â ±Ã‡Ã¡r×Ã?Ç á+NÇ áLáÇá

por ka edhe tjera code:
psh: qit cod rasisht vet e kom gjet :
Kodi:

0

pra qita jon codat qe nese e len ne undernick te mshelet msn edhe o shum problem.

Por gjithmon ka naj biruc

pra kur te hajsh ne fillim nese e ki msn plusin e qel ni tjeter msn edhe e qel te tjetra ( metoda e par ke kjo, por nese harron e nuk e perdor jett qashtu )
veq formati kryn pun tane

Metoda e 2:
shkoni ketu:
Kodi:

X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messenger

pra njehere ja boni ne folder options ja boni show qe me i pa folderat qe jon te fshehur
dhe kur te hyni ktu:
Kodi:

X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messenger

i kini disa foldera mu numra e ju qata foldera i fshini krejt,
ose ja boni cut dhe past me naj follder tjeter e krijon naj nja ne desktop
dhe i qet past aty

dhe pastaj provon me qel msn
(edhe ska qare pa bo )

nese te qelet msn-ja i merrni apet qato foldera i qet apet te qaj folder qe jon kon dhe kryhet...

besoj se jom i kjart...


Me ReSpEkT: Haris Durguti
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi