FaceBook Phisher

Shko poshtë

FaceBook Phisher

Mesazh nga Haris prej Mon Jan 26, 2009 5:30 am

FaceBook Phisher

1.Uploadoni te gjitha file-at n'FTP.
2. Filloni me vjedhjen e password-ave

P.S. E qelni ni host gati i njejt me facebook, dhe beni spam tek victima.

Linku:
Kodi:

http://rapidshare.com/files/183130623/FaceBook_1_.Phisher.By.Albi-net.com.rar.html

Password:

www.vizioni.albanianforum.net
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi