Qe 1 menyre per me i hi dikujt ne PC permes MSN-s !

Shko poshtë

Qe 1 menyre per me i hi dikujt ne PC permes MSN-s !

Mesazh nga Haris prej Sun Jan 25, 2009 3:42 pm

kur je tuj shkrujt me dikan, atje nalt shkrun "Actions"
kur te klikon aty, posht saj lexon "Request Remote Assistance" - klikon aty.

kur te klikon Request Remote Assistance atij personi qe je tu fol me ta, ka me i shku me Acceptu (ai duhet me acceptu) dhe ne qofte se ai e Accepton ateher mundeni me hy ne PC te tij !


Nuk ju siguroj qe Funksjonon
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi