Atletico nuk ka kontaktuar me Realin për Agueron

Shko poshtë

Atletico nuk ka kontaktuar me Realin për Agueron

Mesazh nga Emir prej Sun Jan 25, 2009 1:14 amAtletico Madrid ka mohuar spekulimet e publikuara të enjten në mediat spanjolle, sipas të cilave ata kanë arritur marrëveshje me rivalët e qytetit, Real Madrid, për transferimin e Sergio Agueros.
“20minutos” kishte njoftuar se presidenti i larguar Ramon Calderon kishte arritur një marrëveshje para largimit të tij për transferimin e argjentinasit në Bernabeu, mirëpo zyrtarët e Atleticos kanë mohuar gjithçka duke thënë se ata madje as nuk kanë diskutuar me Mbretërit për yllin e tyre.

“Atletico Madrid nuk ka qenë në kontakt as formal e as informativ, dhe të mos flasim për ndonjë marrëveshje apo kontratë me Real Madridin, në lidhje me Sergio Agueron, apo për ndonjë lojtar tjetër”, shkruan në deklaratën zyrtare te klubit.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi