Lexuesi botëror i Kur'anit dhe fitues i vendit të parë në botë, Abdurrahman Sadijen nga Afrika e Jugut.

Shko poshtë

Lexuesi botëror i Kur'anit dhe fitues i vendit të parë në botë, Abdurrahman Sadijen nga Afrika e Jugut.

Mesazh nga Benjamin prej Sat Jan 24, 2009 1:54 pm

Surah Ad-Duha
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Allahu e Shperbleft

Mesazh nga Emir prej Tue Jan 27, 2009 12:42 pm

allahu e shperbleft per leximin qe e ka ba ky po normal qe e ka zan vendin e pare
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi