Free sms

Shko poshtë

Free sms

Mesazh nga Emir prej Wed Jan 21, 2009 8:44 am

applause Ky asht nje program i cili ju nevojitet per te derguar sms Wetem ne fillim e instaloni dhe regjsitrohuni edhe mandej ban ku do ne bot per te derguar sms Besojj se do tju pelqej

Ja edhe linkun:http://rapidshare.com/files/73975625/Free_sms.rar.html
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi