Lajmerime per BAN(Perjashtim) te antareve

Shko poshtë

Lajmerime per BAN(Perjashtim) te antareve

Mesazh nga Emir prej Wed Jan 21, 2009 8:34 am

Ketu behen te gjitha lajmerimet per BAN te secilit antar prej sodit dmth. kush kujna i ka be BAN dhe arsyeja le ta shohin dhe antaret te tjere.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Besssim

Mesazh nga besiii prej Sat Apr 04, 2009 11:54 pm

Hej emir qka po i bjen Kjo fjala BAN bre Very Happy Very Happy

besiii
Gold Member
Gold Member

Numri i postimeve : 75
Age : 24
Location : Kosova
Registration date : 27/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://besimsokoli.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi