Zhduket’ Nora

Shko poshtë

Zhduket’ Nora

Mesazh nga Emir prej Tue Jan 20, 2009 6:08 amKa disa kohë që nuk ka nxjerrë në tregun muzikor ndonjë këngë ose klip. I fundit klip që ka përcjellë për fansat e saj ka qenë kënga në bashkëpunim me Sinan Vllasali un. Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të preferuara kosovare nga publiku dhe këngët e saj dëgjohen me mjaft kënaqësi. Ajo ka qenë e pranishme në një sërë klasifikimesh të këngëve shqiptare dhe sondazhet tregojnë që është jo pak e klikuar, sikurse edhe në youtube. Nga sa mësojmë Nora po përgatitet për diçka të re, por ende nuk bëhet asgjë e ditur. Nora Istrefi po përjeton një histori të bukur dashurie me të fejuarin e saj, të lidhur zyrtarisht prej disa kohësh.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi