Katie Holmes shmang sajtet e thashethemeve

Shko poshtë

Katie Holmes shmang sajtet e thashethemeve

Mesazh nga Benjamin prej Fri Dec 05, 2008 9:04 am


Aktorja Katie Holmes, e cila është e martuar me Tom Cruise, thotë se ajo nuk lexon për veten e vet në internet, dhe se i shmang sajtet e thashethemeve.
“Ka një keqkuptim për mua se jam një person injorues, një femër e cila nuk ka asnjë kontroll në jetën e saj”, ka thënë aktorja, duke iu referuar spekulimeve online.

“Kjo është një mendim shumë i gabuar. Që nga fillimi i jetës time, kam bërë disa zgjidhje në jetë, të cilat kanë qenë shumë të fuqishme”, ka shtuar Holmes.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi