Telefonat e "mençur" të Dellit

Shko poshtë

Telefonat e "mençur" të Dellit

Mesazh nga Admin prej Sat Nov 08, 2008 5:29 am


Dell do të hyjë në tregun e telefonave të mençur mobilë me dy modele të brandit Pharos - Traveller 117 dhe 127.Këta telefona do të përkrahin rrjetet HSDPA me shpejtësi transferi deri 7.2 Mb/s, do të kenë GPS, ndërsa sistemin operativ do ta kenë Windows Mobile 6.1 me Office versionin mobil. Të dy do të kenë kamerë 2-megapixelëshe për fotografim dhe kamerë të përparme 0.3 megapixelëshe për video thirrje.
Bateria thuhet se mund të qëndrojë deri 200 orë në gjendje gatishmërie dhe deri katër orë bisedë. Ajo që i dallon këto dy modele do të jetë tastiera QWERTY tek modeli 127 dhe touchscreen tek Traveller 117. Çmimet sikurse edhe koha e paraqitjes, nuk dihen
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 23
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi