Kërkohet zëri i Michael Jackson

Shko poshtë

Kërkohet zëri i Michael Jackson

Mesazh nga Benjamin prej Fri Nov 07, 2008 3:08 pm


Producentët e teatrit londinez "West End" janë duke kërkuar një këngëtar të ri me zërin e Michael Jackson për të marrë pjesë në mjuziklin i cili është i bazuar në hitet e Mbretit të muzikës pop.
Mjuzikli me titull “Thriller – Live” tashmë ka bërë turne nëpër Gjermani, Holandë Skandinavi dhe Britani të Madhe.

Mirëpo koncerti skenik. i cili po ashtu përfshin edhe këngë të Jackson kur ishte në “Jackson 5”, pritet që te hapë edhe Teatrin Lirik të kryeqytetit britanik në janar të vitit të ardhshme.

Producentët janë duke mbajtur auksione me fëmijë të zi ose të përzier të moshave ndërmjet 11 dhe 15-vjeçar, për të gjetur një djalë i cili do ta bëjë zërin e superyllit.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi