Vesa: Videoklipi i nevojshëm për suksesin e këngës

Shko poshtë

Vesa: Videoklipi i nevojshëm për suksesin e këngës

Mesazh nga Benjamin prej Fri Nov 07, 2008 3:03 pm


Këngëtarja kosovare Vesa Luma ka pohuar se ajo i jep rëndësi të madhe realizimit të mirë të videoklipeve duke pasur parasysh se për të pasur sukses një këngë duhet që të ketë një klip të bukur.
Gjatë pjesëmarrjes në emisionin “Express”, hitbërësja e këngës “Jemi dhe s’jemi” ka deklaruar se videoklipi është i domosdoshëm që një këngë të ketë një promovim të mirë, porse përveç kësaj videoklipi duhet të jetë i bukur me qëllim që kënga të ketë një prezantim të mirë.

“Unë i kushtoj shumë rëndësi punimit të këngës, videoklipit dhe të gjithave që kanë të bëjnë me këngën. Shpresoj se edhe më tutje do të vazhdoj kështu”, është shprehur Vesa.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi