Liridoni

Shko poshtë

Liridoni

Mesazh nga Liridon prej Fri Nov 07, 2008 6:36 am

Mirdita
Tung unn iom Liridon Isma jam nga qyteti i rrushit(rahoveci).
Jam 14 vjeqar dhe jam antar i ketij forumi.
Shpresoj se do ia kaloj mir.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Liridon

Numri i postimeve : 5
Age : 25
Registration date : 07/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Liridoni

Mesazh nga Emir prej Wed Apr 01, 2009 9:25 am

Welcome To Your Second Home
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi