Monaco ende interesohet pёr Tiagon

Shko poshtë

Monaco ende interesohet pёr Tiagon

Mesazh nga Liridon prej Fri Nov 07, 2008 6:34 am


Klubi francez Monaco pohon se ende ёshtё i interesuar pёr ish-lojtarin e Lyonit dhe Chelseat, Tiago.
Portugezi nuk arriti ta tregojё veten nёn fanellën e Juventusit, qё kur nё vitin 2007 u zhvendoset nga Lyoni. Ai ёshtё paraqitur vetëm nё 23 ndeshje me Zonjёn e Vjetёr nga tё cilat shumica ishin nga stoli rezervё.

“Ende jemi tё interesuar pёr Tiagon, por vetëm nёse transferimi realizohet sipas kushteve tona. Pёr momentin nuk ka kurrfarë kontakti, por nuk mund ta pёrjashtojmё mundësinё e arritjes sё tij”, ka bёrё tё ditur presidenti i klubit francez, Jerome De Bontin.

Liridon

Numri i postimeve : 5
Age : 24
Registration date : 07/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi