Nelly konfirmon lidhjen me Ashantin

Shko poshtë

Nelly konfirmon lidhjen me Ashantin

Mesazh nga Benjamin prej Tue Nov 04, 2008 5:23 am


Reperi Nelly ka pranuar se ai dhe Ashanti janë të dashuruar pas katër vitesh spekulime për romancën e tyre.
Hitbërësi i këngës “Hot In Here” ka thënë se atij i pëlqen të zbavitet dhe të jetë në shoqërinë e yllit të muzikës R&B.

“Mendoj se gjithmonë është një lidhje serioze kur ia kalon mirë me dikë dhe kënaqesh”, i është përgjigjur Nelly pyetjes nëse lidhja e tyre është më shumë se një romancë e zakonshme e të famshmëve.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi