Adelina i dhuron një qen Zanfinës

Shko poshtë

Adelina i dhuron një qen Zanfinës

Mesazh nga Benjamin prej Tue Nov 04, 2008 5:21 am


Gjatë qëndrimit të saj të shkurtër në Shqipëri për koncertet që zhvilloi, këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili, duket se ka ndaluar për të blerë një dhuratë të veçantë në Tiranë.
Në një dyqan kafshësh, ajo ka hyrë për të blerë një qenush të racës “Shi tzu” me ngjyra bardhë e zi, ndërsa qenushi i vogël ka qenë pikërisht një dhuratë për motrën e saj, Zanfinën, njofton “Gazeta Shqiptare”.

Ndërsa dihet se Zanfina i do shumë kafshët, asaj para pak javësh, i ngordhi qenii saj, të cilin e kishte prej thuajse 12 vjetësh dhe kjo humbje duket se e ka mërzitur shumë. Ndaj dhe Adelina së bashku me mamanë i kanë bërë këtë surprizë të këndshme dhe nga sa thuhet, qenushi i vogël quhet Bora.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi