Kate Winslet dёshiron Oskar

Shko poshtë

Kate Winslet dёshiron Oskar

Mesazh nga Benjamin prej Tue Nov 04, 2008 5:20 am


Ylli i filmit “Titanic”, e cila ёshtё nominuar pёr tё fituar çmimin prestigjioz pesё herё, ёshtё e vendosur tё çojё njё Oskar nё shtёpi.
“A dua Oskar? Sigurisht! Mendoj se njerёzit dyshojnё se unё nuk shqetsohem ose nuk e dua atё ose nuk kam nevojё. Ështё vёshtirё tё jesh pesё herё atje. Edhe unё jam qenie njerёzore, por nuk shkoj nё shtёpi dhe tё qaj”, ka thёnё aktorja.

Nё moshёn 22-vjeçare, Kate theu rekordin si aktorja mё e re e nominuar pёr dy Oskarё, dhe mё pas theu edhe rekord tjetёr, duke u bёrё mё e reja qё pranonte tre, katёr dhe pesё nominime.
avatar
Benjamin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 443
Age : 25
Location : N'Matiqan
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
0/0  (0/0)

Shiko profilin e anëtarit http://www.3pika.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi