Kompjuter prej arit të pastër!

Shko poshtë

Kompjuter prej arit të pastër!

Mesazh nga Haris prej Sun Nov 02, 2008 4:02 pm


Ajo që lexuat në titull nuk është gabim, ky kompjuter me të vërtetë quhet Pure*Gold. E po, edhe shtëpizën e ka me të vërtetë prej arit.

Në brendësi në fakt gjendet një kompjuter krejtësisht solid: Procesor Core 2 Duo nga Intel, katër GB RAM memorie, 100 GB (vetëm?) të hapësirës së dhënave, kartela grafike e Nvidias GeForce 8600GT, një USB dhe dy qasje për FireWire.

Se pse gjithë kjo gjendet në shtëpizë ari, nuk e dimë, e nuk dihet as çmimi i kësaj çudie edhe pse jemi të sigurt se nuk është aspak i vogël. Mirëpo në këtë kohë të pasigurisë ekonomike nëse dëshironi t’i porositni tjerëve që keni para për t’i hedhur, kjo është gjëja e duhur për ju!.
avatar
Haris
Admin
Admin

Numri i postimeve : 718
Age : 26
Location : N' 'Burg'
Registration date : 10/10/2008

Character sheet
Procesi:
20/40  (20/40)

Shiko profilin e anëtarit http://www.mesazhi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi