Lexo Regullat e Postimit

Shko poshtë

Lexo Regullat e Postimit

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 14, 2008 9:24 am

Qdo Antar duhet ti permbush rregullat gjat postimit, kur do te postoni ndonje gje
foto e atij posti duhet te jet pa tjeter vetem nese posti permban ndonje mjet informimi apo nese posti eshte i kuptueshem edhe pa foto si(Muzik,Matematik,etj) por me mir eshte qe edhe fotoja te postohe.Ne qofte se nuk ka foto ndonje post i pa kuptueshem ai automatikisht do te Fshihet nga Forumi.

Ju Faleminderit Per Mirkuptim.
avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte E Vertet

Mesazh nga Emir prej Thu Oct 23, 2008 8:14 am

Eshte e vertet se kush rregjistrohet ne forum duhet se parri te lexoj rregulla dhe se pastaj te prezantohet
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

patjeter

Mesazh nga shyqyri prej Wed Nov 05, 2008 10:41 am

patjeter pa i i plotsu regullat nuk mundet mu regjistru dikush une besoj qe i kom pletsu regullat e forumit

shyqyri

Numri i postimeve : 7
Age : 23
Registration date : 05/11/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.vizioni.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rregullat E Forumit

Mesazh nga Besim prej Thu Dec 11, 2008 5:23 am

nese deshironi qe te antarsoheni duhet qe te shkoni te formulari i cili eshte kyq per anetarsimin tuaj . aty do te keni vendin per te shkruar emrin dhe passwordin


ju faleminderit per mirkuptim

Besim
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 32
Age : 25
Location : Para komjuterit
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.xenini.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Lexo Regullat e Postimit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi