qe niku dhe undernicku i jem

Shko poshtë

qe niku dhe undernicku i jem

Mesazh nga Safir prej Fri Oct 31, 2008 2:27 pm

nicku:classy
underniku:$@f!r

Safir
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 27
Age : 24
Registration date : 23/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.djelmoshaterezikshem.piczo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi