Besim Durguti

Shko poshtë

Besim Durguti

Mesazh nga Besim prej Wed Oct 29, 2008 8:53 am

Jam Besim Durguti . Jam 15 vjeq dhe jam anëtar i 10-të i këtijë forumi. Shpresoj se do të kalojmë mirë.

Ju përshëndes.Besimi

Besim
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 32
Age : 24
Location : Para komjuterit
Registration date : 21/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.xenini.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Besim Durguti

Mesazh nga Emir prej Wed Apr 01, 2009 9:26 am

Welcome To Your Second Home
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi