Top 3 ndërtesat më të larta deri në vitin 2010..

Shko poshtë

Top 3 ndërtesat më të larta deri në vitin 2010..

Mesazh nga Admin prej Mon Oct 27, 2008 3:51 pm

Numër 1

Burj Dubai është parashikuar të jetë ndërtesa më e lartë në Tokë në fund të kësaj dekade. Ndërtimi i saj ka filluar në vitin 2004 dhe planifikohet të mbarojë në vitin 2010, me një gjatësi prej 818 m.


avatar
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 151
Age : 24
Registration date : 10/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://school.ace.st

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi