Ibrahimovic kërkon fitore kundër Violas

Shko poshtë

Ibrahimovic kërkon fitore kundër Violas

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 27, 2008 7:48 amTë dielën kampionët italianë u ndaluan në Giuseppe Meazza nga Genoa duke barazuar pa gola, ndërsa superylli Zlatan Ibrahimovic tashmë po shikon për ndeshjen e radhës në mesjavë të cilën e zhvillojnë kundër Fiorentinës në Firence.
“Ne u ndeshëm me një skuadër shumë të organizuar. Ata luajnë futboll të bukur, ndërsa kishin udhëtuar në Milano për t’i fituar tre pikët”.

“Ne krijuam më shumë mundësi për të shënuar në pjesën e dytë, dhe sidomos pasi ata mbetën me një lojtar më pak. Sido që të jetë, barazimi nuk ndryshon shumë, pasi që ne ende jemi në krye të tabelës”.

“Tash na mbetet të udhëtojmë në Firence dhe të fitojmë, ashtu si bëjmë gjithmonë”, ka thënë suedezi 27-vjeçar.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi