Kuqezinjtë do të zhvillojnë ndeshje miqësore kundër Azerbajxhanit

Shko poshtë

Kuqezinjtë do të zhvillojnë ndeshje miqësore kundër Azerbajxhanit

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 27, 2008 7:46 amPërfaqësuesja Kuqezi do të zhvillojë një ndeshje miqësore kundër Azerbajxhanit në Baku.
Ndeshja Azerbajxhan-Shqipëri do të zhvillohet më 19 nëntor, me ç’rast do t’i ofrohet një mundësi lojtarëve dhe trajnerit për të zhvilluar një formë përgatitjesh për ndeshjet kualifikuese të radhës për Kampionatin Botëror 2010.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi