Nedved: Juve qëndron prapa Ranierit

Shko poshtë

Nedved: Juve qëndron prapa Ranierit

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 27, 2008 7:42 amPas një fillimi jo aq të mirë të sezonit, Juventusi më në fund po iu rikthehet fitoreve dhe ylli çek Pavel Nedved tregon se pse ai i dha një përqafim të madh trajnerit Claudio Ranieri pas fundit të ndeshjes.
“Ai përfaqim ishte i dukshëm. Vrapova në drejtim të tij me qëllim që të përgjigjesha për gjithë atë që ishte supozuar gjatë disa javëve të kaluara. Ne e dëshironim këtë fitore për tifozët dhe për veten, por mbi të gjitha e donim për të, pasi që gjithmonë na ka përkrahur. Ne vërtet e duam atë”, ka thënë Nedved.

Juventusi shënoi fitore minimale prej 1-0 në derbin e qytetit përballë Torinos, me golin e shënuar nga braziliani Amauri.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 24
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi