Eto: Ështё lehtё tё luash krahas Xavit dhe Messit

Shko poshtë

Eto: Ështё lehtё tё luash krahas Xavit dhe Messit

Mesazh nga Emir prej Mon Oct 27, 2008 7:32 amSulmuesi i Barcelonёs, Samuel Eto’o, thotё se bashkёlojtarёt e tij Xavi dhe Messi e bёjnё futbollin pёr tё mё tё thjeshtё dhe mё tё lehtё.
Katalanasit mbrёmё treguan edhe njё paraqitje impresive duke e mposhtur Almerian me rezultat 5-0, rezultat qё u vendos qё nё pjesёn e parё tё ndeshjes.

Sulmuesi kamerunas shёnoi hat-trick nё kёtё ndeshje, dhe pas saj ka thёnё se meritё tё madhe pёr kёtё kanё edhe bashkёlojtarёt e tij.

“Tё luash krahas Xavi dhe Leo bёn qё loja tё duket mё e thjeshtё dhe mё e lehtё. Kёnaqёsia me tё cilёn luajmё ёshtё njё kёnaqёsi e vёrtetё. Gjithmonё luajmё pёr tё fituar, por po ashtu punojmё me ngulm nё mbrojtje dhe unё personalisht pёrpiqem tё jap gjithçka nga vetja, madje edhe kur topi nuk ёshtё tek unё”, ka thёnё Eto’o.
avatar
Emir
Admin
Admin

Numri i postimeve : 507
Age : 25
Location : N'Zemer T'Loqkes
Registration date : 20/10/2008

Shiko profilin e anëtarit http://www.atmosfer-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi